Serwis na sprzedaż, więcej informacji: https://allegro.pl/oferta/portal-kreskowka-pl-8024957983
ZALOGUJ SIĘ
  zapamiętaj mnie
Tytuł:
Serwis na sprzedaż, więcej informacji: https://allegro.pl/oferta/portal-kreskowka-pl-8024957983

Talenty » Talent plastyczny » Rin Okamura - Ao no ExorcistOpis: masa błędów, ale jakoś przejdzie xD
Ocena: 0
Wizyt: 1064
Dodał: Mkamdia
Data: 19-09-2011 20:10:56
Kto głosował: Brak danych
Panthera | 2012-02-11 14:02:01
Wiele niedociągnięć, cienie troszkę także leżą moim zdaniem, ale źle nie jest.
Youmi | 2011-09-26 18:09:23
Obejrzałam twoje prace są świetne I też podzielam to z podpisywaniem więc i ja sama podpisuje prace ledwo widocznie . Rękojeść jest w inne perspektywie niż ostrze i stąd ten dziwaczny efekt poza tym ostrze zaczyna się koliście , proste linie mogły by tu pomóc. Nie wszyscy mają talent plastyczny i o wiele łatwiej jest się nauczyć śpiewać niżeli rysować a ludzie wrzucają prace dlatego że chcą opinii innych , np , ;Ja To taka darmowa reklama i wiesz co ludziom się podoba, ja chciała bym wypuścić mangę więc mnie interesowało tylko czy sam szkic jest dobry a nie cieniowanie i musiałam wstawić szkic z tuszu żeby ludzie to zrozumieli ;p i jeśli chcesz polepszyć swoje zdolności wiesz już na co zwracać uwagę itd więc to nie na tyle odwal się poza tym łatwiej jest przyjąć krytykę od nieznanej ci osoby niż od kogoś kogo znasz a tutaj masz pełną anonimowość jeśli chodzi o twoją osobę Więc to tyle i jeśli jeszcze coś do rysunku mogę powiedzieć to to że jeśli włożysz w to trochę pracy to możesz naprawdę ładnie szkicować ;p
Mara-chan | 2011-09-26 16:09:23
Nie wstawiam swoich prac, bo muszę podpisać mój rysunek nickiem, a mam zwyczaj podpisywać się swoim imieniem, czy to dziwne? a nie dopuszczają prac podpisanych inaczej, niz swoim nickiem. Po prostu szkoda mi niszczyć rysunki. Jak chcesz zobaczyć prace - zapraszam na profil, koniec tematu.
Wcześniej się nie domyśliłam co do miecza na rysunku, to przez to cieniowanie - rękojeść i ostrze wyglądają jak dwie oddzielne części miecza, stąd moja zgryzliwość. Przy cieniowaniu nie radzę rozmazywać ołówka palcem, bo praca wygląda mało estetycznie. Po prostu przyciśnij ołówek i rysuj calutka powierzchnię. Naprawdę inny efekt. I trochę za mocno rysujesz granicę cienia z ogółem. Taka rada.
I nie mówię, że akurat ta praca jest na "odwal się" , ale po prostu stwierdzam fakt, iż większość prac tutaj takowych jest. Chociaż niektóre rysunki jestem w stanie wielbić za dokładność i piorunujący efekt.
Youmi | 2011-09-25 21:09:58
Ostrze trochę dziwnie wyglądną. Ale sama po sobie wiem że bardzo trudno jest je narysować za pomocą ołówka i pochwa zbyt ostre rogi zaokrąglij je troszkę będzie lepiej wyglądać . Tak jak patrzę to nie wiem gdzie zaczyna się ostrze .;p . Ma troszkę dziwne palce ale i tak wyszły Ci lepiej niż w 60% prac moje dłonie ;p Mnie osobiście oczy się podobają i w anime tez nie ma ich perfekcyjnie równych ;p Widać że dużo nad nim pracowałaś ja osobiście nie cieniuje prac bo w mandze nie ma całkowitych cieni są tylko pól cienie i tego się trzymam ale tobie wyszło to dobrze .
Mara-chan ciągle krytykuje ale swoich prac nie wstawi
synal56 | 2011-09-25 11:09:20
Rin! Całkiem fajna praca, tylko trochę krzywo oczy
Mkamdia | 2011-09-21 22:09:18
Mara, dzięki za szczerość, ale ten rysunek zajął mi pół dnia, więc nie jest na odwal się
Dzięki za wskazanie błędów, postaram się je w następnym rysunku zrobić lepiej
Nieznajomaxd | 2011-09-21 20:09:50
Zaraz mnie szlag trafi. Mara, jedni rysują lepiej, drudzy gorzej. Zauważ, że ona nie jest jakimś profesjonalistą, każdy od czegoś zaczyna. A jeżeli uważasz, że jest to śmietnik to tutaj nie zaglądaj, oszczędzisz niektórym nerwów. Nikt Ci nie zabrania mieć swojego zdania, ale nie powtarzaj się, bo skoro znalazło się to w talentach, to jest talentem.

A co do samej pracy bardzo ładna, tylko palce są jakieś dziwnie krzywe. =) popracuj nad tym trochę.
1 2
Aby pisac komentarze musisz się zalogowaćRegulamin działu tworczosc użytkowników ( talenty) kliknij tu !