Serwis na sprzedaż, więcej informacji: https://allegro.pl/oferta/portal-kreskowka-pl-8024957983
ZALOGUJ SIĘ
  zapamiętaj mnie
Tytuł:
Serwis na sprzedaż, więcej informacji: https://allegro.pl/oferta/portal-kreskowka-pl-8024957983

Talenty » Talent literacki » Pustka

- Co to za miejsce? – głos odbił się echem w białej przestrzeni w ktĂłrej znalazła się dziewczyna.
- To pustka. – odpowiedział jej  inny głos.
- Pustka? – Dziewczyna  prĂłbowała znaleźć źrĂłdło tego dźwięku, bezskutecznie. Oślepiające białe światło uniemożliwiło jej to.
- Tak, pustka. Świat ktĂłry możesz ukształtować wedle swej woli i uznania. Jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia, w końcu jesteśmy w twojej głowie. – głos był miły i ciepły dla dziewczyny.
- Kim jesteś? – dziewczyna prĂłbowała przejrzeć przez oślepiające światło.
- Twoim sercem. – Nagle światło przestało ją oślepiać, ukazując bliską jej postać.  Chłopak o brązowych włosach i oczach w ktĂłrych można by się rozpłynąć… w jego pięknych niebieskich oczach. Dobrze zbudowane ciało chłopaka, wyższego o jakieś dziesięć centymetrĂłw od dziewczyny, zbliżało się powolnym krokiem do niej.  Chwilę potem stał przed nią twarzą w twarz.
- Dawid? Co ty tu robisz? Co ja tu robię? – Chłopak odgarnął jej włosy z policzka, kładąc na nim uspokajająco rękę.
- Spokojnie. Za dużo pytań na raz.  – Wyszeptał jej do ucha.
- Czy to sen? – zapytała szeptem.
- Tak, dobry sen. Sen ktĂłry ty kształtujesz, wyobraź sobie co chcesz. Ten świat żyje, ale nie jest wolny. Jest kontrolowany przez ciebie, jesteś w nim bogiem, a ja jestem częścią ciebie. Stworzyłaś mnie tak jak ten świat. Tak jak możesz teraz stworzyć cichy park, z ławką na ktĂłrej usiądziemy.
- Jak mam to.. – Dziewczynę zamurowało. Nie zdążyła dobrze sobie tego wyobrazić, a już pojawił się park. Obydwoje stali obok dużej marmurowej fontanny na ktĂłrej siedziały białe ptaki. Dawid gestem wskazał jedną z otaczających ją ławek.
- Usiądźmy. – Usiedli. Razem. Obok siebie. Milczeli. Bo żadne z nich nie umiało nic powiedzieć. W końcu On przerwał milczenie.
- Nie zostawaj tu na długo.
- Huh? – spojrzała na jego oczy, zobaczyła w nich smutek. Przygnębiający smutek.
- Mimo że go stworzyłaś, że nim rządzisz, że możesz zrobić tu co chcesz, nie zostawaj tu. Nie należysz do tego świata, wrĂłć. Wszyscy się martwią. Żadne z nich nie umie zapanować nad swoimi emocjami, wszyscy za tobą tęsknią i wyczekują twojego powrotu do zdrowia. Więc jak tylko będziesz mogła, opuść ten świat i wrĂłć do nas. Do tego czasu… Będę przy tobie. – Chciał powiedzieć coś jeszcze, ale zrozumiał że nie musi. Zrozumiał to gdy się uśmiechnęła i przytuliła go, mocno i czule. Odwzajemnił ten gest. Nie lubię używać wielkich słĂłw, więc powiem wprost. Przytulali się jak zakochani, wsłuchując się w bicie serca partnera, robili tak ponieważ byli zakochani. Szalenie zakochani w sobie.
- Kocham cię. – szepnęła mu do ucha przytulając mocniej.
- Ja ciebie też, Dario. – odpowiedział jej rĂłwnież szeptem składając jeden, długi i namiętny pocałunek na jej ustach. Gdy oddalił swoje usta, wypowiedziała bezdźwięcznie jedno słowo. Jedno słowo, ktĂłre sprawiło że posunęli się dalej, w tym świecie ktĂłry stworzyła, jedno słowo ktĂłre sprawiło że zamiast na ławce w parku, pojawili się na łĂłżku z czerwoną pościelą, przy lekkim świetle świec. Jedno bezdźwięczne słowo, ktĂłre odbiło się echem w tym wyimaginowanym świecie, wystarczyło tylko jedno „Więcej”. Co było dalej? Nie lubię używać wielkich słĂłw, ale inaczej nie da się tego opisać.Opis: Brak opisu
Ocena: 0
Wizyt: 1179
Dodał: Nefryt666
Data: 28-07-2012 21:45:39
Kto głosował: Brak danych
natsu12 | 2012-09-14 21:09:18
mmm czysty romansik , bez żadnych tekstów "biez mnie " po prostu niewinne zauroczenie , rodzące uczucie nawet pośmiertnie , wspaniała kompozycja
1
Aby pisac komentarze musisz się zalogowaćRegulamin działu tworczosc użytkowników ( talenty) kliknij tu !