ZALOGUJ SIĘ
  zapamiętaj mnie
Tytuł:

  Jeśli nie masz jeszcze własnego profilu w serwisie to wejdź na pokład i dołącz do Nas - założ konto teraz ! Nie czekaj i wejdź na Fanpage KreskowkaPL


Talenty » Talent literacki » Dobro, Zło i Równowaga - I KRZYŻ

Chciałabym wam opowiedzieć historie, prawdziwą, niewiarygodną, moją.Historie mojego życia...

I KRZYŻ


Gdy byłam jeszcze małym dzieckiem miałam, nie nadal mam wielką wyobraźnię, niczym wszechświat...Mówiłam wtedy wszystkim, że wiem, że słyszę co ludzie myślą, jak się czują, ale nie tylko ludzie ale też zwierzęta, rośliny, a nawet przedmioty nieżywe takie jak np. samochody. Miałam niezwykłe sny, a moje pytania były niczym jak u starożytnego filozofa, choć miałam zaledwie parę lat... Sprzeczałam się wtedy z teorią powstania Świata, dlaczego mój umysł, duch jest w tej rodzinie i w tym ciele, co by było gdyby mnie nie było, a gdy chodziłam do kościoła twierdziłam że widzę anioły przy ołtarzu i wyglądające ze ścian duchy, to było niezwykłe. A moja rodzina tłumaczyła to tak „Jeszcze jest mała, inaczej patrzy na świat, ma wielką wyobraźnie ,ma jeszcze czas na rzeczywistość...".
Mijały lata już odróżniałam prawdę od fikcji, można powiedzieć, że okiełznałam swoją wyobraźnie i wmawiałam sobie na wszystko „To tylko moja wyobraźnia, to nie prawda..." itp. Wmawiałam sobie,że to co myślę, a czasem nawet słyszę jest nieprawdą...Zapomniałam już o tym co kiedyś myślałam, o moim zachowaniu choć moja wyobraźnia nie zmniejszyła się (została ona okiełznana),miałam wtedy 9lat. Aż do momentu gdy pojechałam na jarmark urządzany przez pobliską parafię- moi dziadkowie mnie tam zabrali, bawiłam się świetnie, byłam na niemal każdej karuzeli, zjadłam dużo popcornu, waty cukrowej i przeróżnych słodkości! Gdy stanęłam z babcią przy jednym ze stoisk coś przykuło moją uwagę wydawało mi się, że mnie wołało a raczej wołał. Nie była to żadna zabawka, ani balon, ani jakieś kolorowe koraliki, był to krzyż wisiał na srebrnym masywnym łańcuszku który wyglądał jak mały łańcuch którym straszą duchy w filmach. Ten krzyż był dosyć duży i ciężki, bardzo poważny jak dla dziewięciolatki,miał srebrne obramowanie ze zdobieniami jakby... może... one były w stylu gotyckim, a w środku czarny kamień, wyglądał jakby go wlano do środka. Był czarny niczym smoła i błyszczący jak księżyc... To on mnie wołał... Udało namówić mi się dziadków żeby mi go kupili, od tamtego momentu nie rozstawałam się z nim.
Początkowo nic się nie działo. Tydzień później z rodzicami i dziadkami pojechaliśmy do Warszawy do mojej kuzynki na jej komunie. Zaczęło się od dziwnego snu w trakcie podróży: Byłam sama, stałam w jedynym jasnym punkcie wokół mnie nie było nic tylko ciemność i pustka.
Nagle jakiś głos mnie pyta:
-Witaj...czy wiesz kim jesteś?
-Eee...tak...- odpowiadam
-Kim jesteś?- znów pyta ten sam głos, wydaje mi się on coraz bardziej znajomy, to był kobiecy głos...
-Jestem Kaja...- głos mi przerywa nie dając skończyć
-Na pewno... czy na pewno jesteś osobą za którą się uważasz, jesteś nią ale zarazem jeszcze kimś... przemyśl to...przypomnij sobie... przebudź się- nagle w moją stronę pędzą czarne i białe pióra słowa jak w echu odbijają się
„jeszcze kimś... przemyśl to... przypomnij sobie... przebudź się".
Budzę się ze snu ale słowa nadal słyszę odbijają się jak echo w mojej głowie, które było przyciągane ku krzyżowi- dojechaliśmy.

Znów zaczęłam słyszeć, wiedzieć co ludzie myślą, jakie są ich pragnienia, jacy są, w jakim są nastroju, gdzie mają trafić po śmierci, kiedy kto umrze, kiedy kto się narodzi, a sny były niemal co noc niekiedy się powtarzały ale łącznie były 3 różne które na zmianę się powtarzały, nawet na jawie i nie tylko, często słyszałam ten głos...


Opis: Kim jest Bóg? Co łączy go z szatanem? Kim jest naprawdę Shinigami? A może między Bogiem a Diabłem jest jeszcze coś? Oni są braćmi ale mają siostre boginie życia i śmierci, która odradza się co 100 lat z ludzkim sercem a boską duszą. Posłuchaj powieści jednego z jej wcieleń... (Powieść będe dodawała w rozdziałach :)
Ocena: 9
Wizyt: 353
Dodał: kire
Data: 03-02-2011 08:38:04
Kto głosował: kire (10), Misao13 (9), Lisia (7), GawainOfBlood (9)
Brak komentarzy
Aby pisac komentarze musisz się zalogowaćRegulamin działu tworczosc użytkowników ( talenty) kliknij tu !