Serwis na sprzedaż, więcej informacji: https://allegro.pl/oferta/portal-kreskowka-pl-8024957983
ZALOGUJ SIĘ
  zapamiętaj mnie
Tytuł:
Serwis na sprzedaż, więcej informacji: https://allegro.pl/oferta/portal-kreskowka-pl-8024957983

Talenty » Talent literacki » Wspomnienia

Pociągnąłem cicho nosem, nawet nie starałem się już ukrywać łez. Bo właściwie przed kim miałbym je chować? Przecież on już nie raz widział jak płaczę, to z jego powodu to z tej bezradności. Tej bolesnej pustki w umyśle ktĂłrej nawet on nie może się pozbyć, wypełnił całe me serce jednak nie może sprawić, że ta biała plama zapełni się wspomnieniami. Chociaż o każdą czułość musiałem niemal walczyć to wiedziałem, że cierpi razem ze mną kiedy płaczę. Wiem że, nawet teraz kiedy na mnie patrzy usilnie stara się nie okazywać ile do mnie czuje. A może na serio nic właściwie nie czuł? Nie… chociaż rzadko mi mĂłwi, że mnie kocha to tak jest, jestem tego pewny. Ukazuje mi to w tych drobnych codziennych gestach, nawet teraz ścierając delikatnie łzy z moich policzkĂłw. Chociaż zachowuje kamienną twarz ja wiem, że prĂłbuje mnie pocieszyć.


       Jestem zupełnie jak dziecko-potrzebuje oparcia w nim. Gdyby nie on- mĂłj ukochany- dawno temu załamałbym się i co wtedy? Odebrałbym sobie życie? Leżąc na łĂłżku umierałbym powoli a życie uchodziłoby ze mnie? Nie, nie, niechęcę o tym nawet myśleć. Gdybyś nigdy nie pojawił się w moim życiu umarłbym nie wiedząc nic o nim.


- Przestań płakać, przecież wiedziałeś jak to się skończy.


Proszę nie mĂłw tego teraz. PozwĂłl mi być samolubnym, pozwĂłl mi wypłakać się w twoje ramię i nie mĂłw tego. 


Nie posłuchał.


- Łażenie po tych domach, parkach i innych miejscach nie sprawi, że nagle dostaniesz olśnienia. Nigdy się nie dowiesz kto to był.


-Wiem-w moich oczach znĂłw zaszkliły łzy- ale.. ale czy to coś złego, że chcę dowiedzieć się kto mnie wtedy zaatakował?! Czy to coś złego, że chcę odzyskać to co mi zabrał? Przestań mĂłwić, przytul mnie i pocałuj. Naprawdę proszę cię o to. 


Tym razem odczytał prośbę w moich oczach. Całował mnie lekko trzymając moje drżące od łez ciałko. Gdybyś tylko mĂłgłâ€Ś gdybyś tylko wiedział co zrobić żebym przestał o tym myśleć… O czym ja właściwie myślę? O tej pustce w ktĂłrej były kiedyś wspomnienia? O wymyślonym człowieku ktĂłry mi je zabrał? O tym co się stało przed atakiem przez co zapomniałem wszystko?


-Tokane- załkałem w jego koszule- Tokane…


-Jestem.


Zaprzeczam ruchem głowy. Dlaczego? Nie znam nikogo prĂłcz Tokane, dlaczego nie mogę znieść tej pustki skoro mam go przy sobie? Nikt prĂłcz niego mi nie pomoże, nikt nie będzie cierpliwie patrzył jak zwijam się w sobie z bezsilności. Nikt oprĂłcz niego nie podejdzie i mnie nie pocieszy.


Jest całym moim światem. Całe moje nowe życie kręciło się naprawdę wokĂłł niego. Kiedy pierwszy raz się obudziłem zobaczyłem jego twarz, biegł ze mną na rękach do szpitala. Nie był przerażony, nie drgnęła mu nawet powieka. Potem zobaczyłem jasny sufit kliniki. I znĂłw jego twarz. Ignorując zakaz palił papierosa wydmuchując dym za okno, nawet nie zauważył, że na niego patrzę. Już wtedy wiedziałem, że go kocham. Pamiętam jak lekarz wpadł do mojej sali i pytał mnie o rĂłżne rzeczy. Na nic nie umiałem odpowiedzieć. Kiedy spytał się o moje imię, rozpłakałem się-jak dziecko. Patrzyłeś wtedy, nie drgnąłeś tylko wbiłeś wzrok w moją twarz.


- Wciąż nic nie pamiętasz-spytał i po chwili zastanowienia położył dłoń na mojej głowie-prawda? Tokane, mĂłj ukochany, zapełnij pustkę wspomnieniami. Wspomnieniami o tobie, o nas.Opis: <p>Takie sobie yaoi napisałam, za wszelkie błędy ortograficzne i interpunkcyjne przeraszam na kolanach ale Word mi się popsuł a interpunkcja nigdy nie była moją dobrą stroną :P</p>
Ocena: 9
Wizyt: 427
Dodał: Natsu302
Data: 18-03-2011 19:36:27
Kto głosował: Arwenka (7), Tsubaki-kun (10)
Arwenka | 2011-03-27 22:03:27
Całkiem fajne, ale jakby... czegoś mi brakuje
Tsubaki-kun | 2011-03-18 21:03:03
Ładne, tylko nie za bardzo wiem o co chodzi w tym Podoba mi się i jestem zadowolony, że posłużyłem jako natchnienie Ode mnie 10
1
Aby pisac komentarze musisz się zalogowaćRegulamin działu tworczosc użytkowników ( talenty) kliknij tu !